top of page
חנן אלון יוגה וטיפול בכאבים

נעים להכיר - חנן אלון

חנן אלון יוגה וטיפול בכאבים

מנהל ספא, מכשיר מטפלים בעיסוי, מורה ליוגה ומטפל גוף-נפש בתחום הכאב והרפואה המשלימה למעלה משני עשורים.

בעל ניסיון רב שנים בהובלת מערכי לימוד והכשרה בתחומי הרפואה המשלימה, אחראי על בניית קורסים ומערכי הלימוד משלב הסילבוס דרך ההוראה בפועל וכלה בתמיכה וליווי של מטפלים לאורך חייהם המקצועיים.

במהלך השנים רכשתי ניסיון רב בעבודה במול ארגונים שונים החל בתחום המלונאות וכלה בארגונים מתחומים נוספים כגון: חברות היטק ומוסדות לימוד.

הסיפור שלי התחיל בגיל 22, לאחר השחרור מהצבא, יצאתי למסע ארוך ומרתק למזרח הרחוק (גרתי ביפן ושם עסקתי בניהול ומכירות בחנויות תכשיטים).

כשחזרתי לארץ חיפשתי כיוון ועיסוק חדש שיעניק לי משמעות.

הגעתי (לא במקרה) לתחום הרפואה המשלימה. חוויתי, למדתי והוכשרתי בהרבה סגנונות שונים של טיפולים לגוף ולנפש - גיליתי את הקסם שזה עושה, פשוט טוב! - גם לי וגם למטופלים שלי.

הרגשתי שאני מגשים את היעוד שלי ועושה משהו משמעותי עבור עצמי ועבור אחרים. כל זה רק אפשר לי להיפתח לעולם חדש ומרתק שלא הכרתי לפני. מאז ועד היום אני רק מעמיק לתוכו.

מאמין גדול בכוחו של המגע לרפא את הגוף והנשמה שלנו. נהנה להכיר אנשים מקרוב ולהתעניין בצורך שלהם כך שיוכלו להרגיש יותר טוב פיזית, אנרגטית ונפשית.

מאז ועד היום אני ממשיך להתפתח בתחום המקצועי, אוהב לעזור לאחרים, להקשיב, לתת מעצמי ולהיות רתום לכל

מי שצריך.

רקע מקצועי:

משנת 2004 בתחום הרפואה המשלימה.

לימודים והכשרות בארץ ובחול.

מומחה לטיפול במקצועות המגע, בארץ (מכללת רידמן לרפואה משלימה), בחו"ל (International Training Massage School Thailand).

במסגרת הכשרותיי: מטפל בכיר בשיאצו, עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוקות, עיסוי תאילנדי, פסיכותרפיה גופנית ועוד.

לאורך כל השנים עבדתי במסגרות רבות כגון בתי ספא, חדרי כושר וסטודיואים ליוגה. הקמתי ותפעלתי קליניקות פרטיות לתחומי טיפול בכאב דרך עיסויים ופסיכותרפיה וגם סטודיו ליוגה. במסגרת מקומות אלה בניתי ניסיון רב שנים בהעברת שיעורים, טיפולים והדרכות בעיסוי.  

במשך 8 שנים הכשרתי מטפלים במגמת העיסוי במכללת רידמן תל אביב. ליוויתי באופן פרטי וקבוצתי מאות סטודנטים על מנת להכשיר אותם בראשית דרכם המקצועית בתחום העיסוי והמגע.​

בהמשך הדרך הכשרתי מטפלים ברשת מלונות ישרוטל, רשת בתי מלון בישראל המפעילה בתי ספא בכל רחבי הארץ. במסגרת תפקידי הכשרתי במלונות שונים כמו: יערות הכרמל בצפון, מלונות באילת, מלון כרמים (ירושלים) וים המלח.

 

היום עוסק ומתפתח בתחום ניהול ספא, במלון שרתון ת"א.
 

חנן אלון יוגה וטיפול בכאבים

 הכשרות יוגה:

​​ - בוגר קורסי מורים ליוגה בארץ (שמעון בן אבי, הדס פרי), בחו"ל-הודו (A.Y.M/KRANTI YOGA).

 - השתלמויות נוספות אצל מורי יוגה בכירים בארץ ובחו"ל:

 John scott, David keil, Richard freeman, Mary taylor, Laruga glaser, Eddy Toyonaga, Dylan Werner ועוד.

-מלמד יוגה באופן דינאמי היוצרת חוסן פיזי ונפשי מצד אחד ורוך מצד שני - "Power Yoga".

- מטרת היוגה בשבילי היא לשים דגש על הקשבה והתבוננות פנימה. נלמד לרכך את הגוף ע"י תנועתיות וכיצד לרכך את ה-Mind בעזרת נשימות והשקטת תנודות המחשבות, כל זאת כדי להתחבר למי שאנו באמת בכאן ועכשיו ולאפשר תחושות של סיפוק, שמחה וחופש.

-בשנת 2019 נסעתי לייצג את ישראל באליפות העולם בעיסוי, קופנהגן, דנמרק.

תחרות עם 200 משתתפים במקצועות תרפיית העיסוי מרחבי העולם ושופטים שהם חברי מועצת הדירקטוריון של התאחדות העיסוי הבינלאומי, המייצגים מכללות לרפואה משלימה ברחבי העולם.

- בעל סטודיו ליוגה וקליניקה פרטית - המקום מציע שיעורי יוגה אישיים וקבוצתיים. כמו כן, תחומי טיפול שונים להקלה מכאב פיזי/נפשי.

יעוץ, אבחון וטיפול. חוויה הוליסטית המביאה שיפור כולל בכל מישורי החיים – הגופני, הקוגנטיבי והרגשי כאחד בקליניקה פרטית, באווירה ביתית ומרגיעה.

bottom of page